Teslimat Şartları

Ödeme ve Teslimat Şartları

Kargo ücreti ne kadar?

Kargolarımız Türkiye'nin her iline PTT Kargo ile gönderilmektedir. Kapıda ödeme isteyen müşterilerimizden kargo şirketlerinin kargo ücretinden hariç extra hizmet bedeli alınmamaktadır. Öğleden önce saat 11:00'e kadar verilen siparişler aynı gün  kargoya verilmektedir,11:00 dan sonraki tüm alış verişleriniz ertesi sabah kargoya verilmektedir.

Yurtdışı siparişlerinizde kargo ücrete tabidir. Ptt kargo ile gönderilir. Sipariş adedinize göre kargo ücreti değişmektedir. Bizimle @begumun_gardrobu instagram hesabından veya iletişim formundan irtibata geçerek siparişiniz için kargo ücretini öğrenebilirsiniz. Yurdışı gönderilerinde kapıda ödeme hizmeti yoktur. Kredikartı veya EFT yoluyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerinizde iletişim kanallarından bizimle irtibata geçerek yardım isteyebilirsiniz.


Siparişim ne zaman gönderilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. Begumungardrobu.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 11:00'a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Begumungardrobu.com' da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Begumungardrobu.com firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren bulunduğunuz şehire göre 1-5 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Dilerseniz size en yakın Ptt Şubelerinden teslim alacak şekilde gönderim yapılabilir. Siparişlerinizin teslimatı PTT Kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Sipariş Takibi' bölümünden veya size vermiş olduğumuz takip numarasıyla Ptt kargo gönderi takibi linkinden yapabilirsiniz.

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 11.00'ye kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' bölümünden takip edebilirsiniz. Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için instagram'da @begumun_gardrobu üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İade şartları nelerdir?

Ürün hiç bir şartta giyilmemiş olmalı etiket vs sökülmemiş olmalıdır.

Ürün faturası ürünle birlikte gönderilmelidir.